placená inzerce
Déte nám vědět...

Přišti vikend se otevřó zahradê, otevře se aji ta ô Marciánu

placená inzerce
marci

Květen 31, 2017 9:31 / Furtovnik

Z Kostelca, teho na Hané, ze Zahradnickyho centra Marciánova – Vikend otevřenéch zahrad néni jenom neco tak, že se po pracovnim tédňô pudete rozplácnót na svojô zahradô. To sice mužete takê, ale mezê tém máte možnosť zajit k Marciánum do Kostelca.

Néni jenom nejaké takové nápad. Vikend otevřenéch zahrad začal před letama ve Velké Británii a na našem uzemi se zahradê, hlavně tê běžně nepřistupny, začalê otevirat od rokô 2010. O vikendô 10. – 11. června to teda bôde ôž ‚náš‘ VIII. ročnik. Jenom pro zajimavosť – loni se na celym uzemi otevřelo 180 zahrad a přêšlo se podivat 41 157 lêdi.

Tymto časem mévávaji ô Marciánu v Kostelcô neco spojeny s rozkvetló zahradó – loni Květina ve společnosti, před tym Trvalkovy leto, čê Toskánsky odpoledne. Letos poprvni se přêpojôjó k Vikendô otevřenéch zahrad a pochopitelně só fšeci zvani. Ať ôž se jenom tak mrknót, přêdat se k povidáni o tym, jak jejich zahrada v Zahradnickym centrô vznikala, nebo se chvilkô zdržet v sobotô 10. června od 16 hodin na doprovodnym programô s ochôtnávkó vin a žêvó mozêkó.

A tož ôž si to zaznamenéte do kalêndářa, eště vám to přêpomenemê ô nás Furtovnikô, dá vám vědět aji dalši mediálni partner Rádio Haná.

víkend marciánovi

Facebook0
  • marci

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy