placená inzerce
Déte nám vědět...

Poškozené měl tak velky pnôti, že ani necitil, jak mô beró portmonkô

placená inzerce
Peněženka

Červenec 25, 2015 6:00 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – Néni uplně pravda, že přiroda se nedá zneôžêt ve prospěch tech horšich z lêdstva. Neznámá vilná ženšťêna sice větrô dyšťô neporóčela, ale obrazně bê se to dalo tak řict, že si přirodô v určitym směrô přêklonila na svó stranô.

Došlo k temô na Hané, přimo v Olomócô! A to skoro o pulnocê ze štvrtka na pátek na ôlêcê 1. mája. Dvaadvacetiletyho mládenca si tam vêhlidla ženšťêna patrně né té nélepši pověsti. V prvni moment požádala o cigáro, ale to ji nestačêlo. Jak doslovně piše polêcejni mlôvči Maria Štrbákova, povětrná roba se k mládencovi přêvinôla, objala ho kolem pasô a pod záminkó nabidkê sexuálnich slôžeb mô v nestřeženym okamžikô ze zadni levé kapsê ô gati vêtahla portmonkô. Teda peněženkô.

Je pochopitelny, že ten postižené ve fázê přêvijeni a objimáni měl uplně jiny starosti a tlakê šlê v gatich přêrozenó cestó na opačnó stranô, než se šrajtofla nacházela. Tym pádem je zřejmy, že nestřežené okamžik nebêl asi až tak nestřežené, neboť ‚mêšlenkê‘ se patrně ôbiralê uplně jinym směrem.

Jak se ale ôkázalo, té pani šlo fakt jenom o tô zadni kapsô ô gati a o žádny jiny partyje praktickê ájem nejevila. Mládenec tak přêšil o osobni dokladê, prachê a kreditkô. Celkem teho bêlo za 5 100 kaček.

Facebook0
  • Peněženka

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy