placená inzerce
Déte nám vědět...

Polni práce končijó, Trachtór jede do Prostijova. Chcete volňáskê?

placená inzerce
traktor2

Listopad 10, 2017 9:31 / Furtovnik

Od nás – Mámê tadê na stole dalši sadô volňásku. Tentokrát to bôde pro změnô znovô rockové konzert. Kapela Trachtór (Traktor) to sice z Hranic, gde só doma, nemá do Prostijova tak daleko, ale zastavôjó se tadê na svym turné Prach a vzduch TOUR 2017, přê kerym maji 11 štaci po celé republice.

Trachtóři nésó profici, mozêka je nežêvi, ale s přêbévajicima fanóškama přêbévá aji konzertu po celé republice. Hraji hlavně o vikendech, protože jináč klôci chodijó do fachê. Kapela slavi svoje šestnástinê, ale nezačinalê, jak uplny ořezávátka. Ve sténé době se v Hranicách rozpadla metalová Tarantula a rockové Wizard. A tož dalê dvě torza techto kapel dokupê a vzniklê Trachtóři. Gdo eště trochô tápe, TOŤ se muže mrknót na jejich stránkê, gde je pár klipu aji nejaky audio.

Do Prostijova teda přêfrčijó klôci v pátek 17. lêstopádô a bôdó parádně rozjeti, protože na jejich šňuře to bôde ôž devátá zastávka, dalši je pak ôž jenom v Holýšově a pak v Praze. A mê přêrozeně to fšecko nepišem jenom tak pro nic za nic. Volňásek muže od nás vêhrát ten, gdo nám na e-mail furtovnik@gmail.com napiše, z keréch dvóch hranickéch kapel Trachtór vznikl. Čas na to máte do středê 15. lêstopádô do pravyho poledňa. Tož se snažte.

traktor

 

Facebook0
  • traktor1
  • traktor2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy