placená inzerce
Déte nám vědět...

POLÊCEJNI VYZVA: Hledá se šofér nabóranyho auta mezê Přemkama a Hlôchovem. Nejelê ste zrovna kolem?

placená inzerce
DN Hluchov 2

Červenec 16, 2019 7:34 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – V sobotô odpoledňa skončêlo kósek před hlôchovskym kopcem auto v přikopě. Ê gdêž se to zdá, že je to banalita, okolnosti tehoto přiběhô só nejasny, a proto žádá PČR o sóčinnosť.

Podle polêcejniho mlôvčiho Františka Kořinkovyho došlo ke karambólô v sobotô kolem drôhé hodinê. Jenomže auto v přikopě se stalo nakonec pro polêcejni pátračkô věčim ořiškem, než bê se dalo čekat. Ô auta totiž potkalê akorát chlápka, keré měl dosť popity, ale ten tvrdil, že auto neřidil.

Abê se muhl celé připad ôzavřit, hledaji vêšetřovateli svědkê, keři zrovna jelê kolem a neco muhlê vidět. Podrobnosti só ve vyzvě, keró předkládámê v plnym zněni. Fotkê só z polêcejnich zdroju.

Výzva k veřejnosti se žádostí o pomoc při objasnění okolností dopravní nehody

V sobotu 13. července 2019 ve 14:00 hodin došlo na komunikaci mezi obcemi Přemyslovice a Hluchov k havárii osobního automobilu typu Škoda Felicia. Jeho řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a v mírné levotočivé zatáčce vyjel vpravo mimo komunikaci do travnatého příkopu. 

V době příjezdu policistů na místo se zde nacházel pouze třiatřicetiletý cizinec, který však tvrdil, že automobil řídil někdo jiný a ten měl z místa odejít. Provedenou dechovou zkouškou u muže zdržujícího se u vozidla policisté změřili hodnotu 2,54 ‰ alkoholu v dechu. Zranění osob nebylo na místě zjištěno. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 10 tisíc korun.

Dle svědka měly u Felicie krátce po nehodě zastavit dva automobily, jejichž řidiči nabídli svou pomoc. K objasnění okolností této dopravní nehody policisté žádají o pomoc její případné svědky, zejména pak řidiče, kteří u havarovaného automobilu zastavili bezprostředně po nehodě.

Kdo viděl průběh nehody, nebo by mohl přispět k jejímu řádnému objasnění, nechť se se svými informacemi obrátí na policisty dopravního inspektorátu. Učinit tak může v pracovní době osobně na adrese Havlíčkova 16b, Prostějov, nebo telefonicky na číslo 974 781 251, nebo kdykoli na mobilní číslo 735 788 541 či na bezplatnou telefonní linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

                                                                                                por. Mgr. František Kořínek

 

Facebook0
  • DN Hluchov 1
  • DN Hluchov 2
  • DN Hluchov 3
  • DN Hluchov 4

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy