placená inzerce
Déte nám vědět...

Pojedete v tym společně s ostatnima? Startôje se přišti pátek…

placená inzerce
Štafeta 2014 (410)

Červen 15, 2017 8:21 / Furtovnik

Od nás – Dêž se řekne, že negdo v nečem jede, nebévá to uplně pozitivni zpráva. A navic, dêž v tym jedem společně, je to zraly na pořádné prušvih :-) . Ale to néni tento připad. Tadê je to dokonca žádóci.

Štêadvacethodinovka v Le Mans se sice jede tento vikend, ale to néni duvod neodstartovat dalši celodenni podnik od pátkô 23. června do sobotê 24. června v Olmikô, konkrétně ve Smetanovéch sadech.

Z Rudolfovê áleje se na 24 hodin stane vozéčkodrom. Od pátečni 9. hodinê se tadê rozjede štêrêdvacetihodinová štafeta na vozéčkô. Ale bacha, néni to jenom pro vozéčkáře. Spiš naopak. Štafeta na vozékô 2017 je ôrčená aji tem, keři maji kuráž sednót na invalidni vozék a vêzkóšet si, co to obnáši. A tož ať ôž pudete náhodně kolem nebo vêrazite na štafetô záměrně, rozhodně ôděláte dobře. Mê smê rádi, že mužem celó akcô podpořêt mediálnim partnerstvim.

Základní myšlenkou vozíčkářské štafety je, že invalidní vozík se stává prostředkem, který zajišťuje společné sportovní vyžití a zábavu pro všechny. Místo aby rozděloval, spojuje. Namísto separování, sjednocuje. Záměrem je maximalizovat počet lidí, kteří společně vytvoří štafetu účastníků absolvujících na invalidním vozíku danou vzdálenost.
Není to záležitost jen prázdného vyjádření solidarity. Neúčastním se proto, že pouze demonstruji solidaritu s druhými, ale proto, že mě to baví, že na vozíku štafetu jede můj kamarád, ať už chodící nebo ne. Je tedy naprosto jedno, jestli na jejím konci můžu z vozíku vstát, nebo pojedu dál.

Buďte součástí tohoto projektu, zapojte se a poznejte na vlastní kůži jaké je překonávat bariéry z vozíku!

vzorek - Leták štafeta na vozíku 2017 A4

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy