placená inzerce
Déte nám vědět...

Po štrece nemá nigdo co blôncat. Natož, gdêž si šlehne!

placená inzerce
rychlik

Červenec 4, 2018 8:29 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Pravda, s oblibó hrdini tvrdijó, že zákazê só od teho, abê se porôšovalê. Je fakt, že nekery opravdô opruz, jiny je ale dobry respektovat. Sténak, jak v tymto připadě.

Že si negdo svó neopatrnosťó ôbléži sám, jeho věc. Gdêž ale do neštěsti zatahne aji nekeho dalšiho, to ôž bê zaslóžêl. V ponděli před osmó večir se po kolejách mezê Nezátkama a Prostijovem poflakoval osmadvacetileté mládenec. Ešlê tam normálka chodil zkratkó nebo se na mistě vêlópl náhodně – těžko řict. V katastrô Čehovic, asi 50 metru od přejezdô, ho ale smékl projiždějici šnelcuk, teda rychlik, co to mastil k Nezátkám.

Dotyčné měl ale pořádny štěsti, protože ho mašina nezvalchovala pod sebe, ale odhodila do trávê pod náspem. Z mista ho odlifrovalê rychló do olomócké fakultkê. Nebêl schopné déchnót, tož bêl nařizené odběr krve ve špitále, ovšemže test na drogê mô ôdělat muhlê. A ten bêl pozitivni.

Mezê Prostijovem a Nezátkama jezdijó vlakê stovkó, tym pádem na flekô pochopitelně zastavit nende. Pro mašinfirô takové střet rozhodně asi néni nic přijemnyho. Nelezte teda, gde nemáte!

Fotka je pochopitelně jenom ilustračni, tak zramovaná mašina určitě nebêla.

Facebook0
  • rychlik

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy