placená inzerce
Déte nám vědět...

Po letech na mistě čênô, Stracené Ráj toči v Němčêcách novó plackô

placená inzerce
sr

Duben 4, 2016 9:30 / Furtovnik

Z Němčêc, tech nad Hanó, aji z Mezêc – Je to ôž pěknéch pár let, co se objevilo dneska ôž legendárni cédéčko Stracenyho Rája s Trávnikářem, Remkem, Nečôché, nezapomenôtelné je aji Vašek nebo Tráva a dalši. To bêl rok 2007.

Tenkrát se cédo natáčelo ve studijô Deltaphon records ô Viťê Křêvánkovyho v Němčêcách. Tam se Straceni Ráji vrátilê aji fčêlka a po vikendách dávaji dokupê nahrávkê pro nové počên Stracené Ráj 2016.

Za tê leta se ôdálo hromadô věci, aji to, že Stracené Ráj ôž chvilkô aji nebêl. Nakonec se fšecko vrátilo do staréch dobréch koleji a vysledek bôde nepochêbně stát za to.

Brnklê smê Markovi Ošťádalovymô, abê nám mezê starostovánim takê neco pověděl o novym počênô. Křtit bê se to mělo 4. června na mezêckym RECESFESTÔ, a tož dófá, že to fšecko stihnó. Protože se to ôž bléži. Na nové placce mělo bêt puvodně 14 pisniček, pak pré jedna eště přêbêla, ale je aji možny že pak eště jednô ôberó, abê na tech 14 zvostalê. Fšecko só to novy kôsê, asi třê z nich hrávalê eště před tém, než šla kapela do utlumô, ale ostatni só funglovkê. A tož to smê sami zvědavi, jaky to bôde.

Fotkê z nahráváni ve studijô Deltaphonô nám poskêtl Viťa Křêvánku. Mužete se na ně mrknót TOŤ a TOŤ.

 

Facebook0
  • sr

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy