placená inzerce
Déte nám vědět...

Po divoké jizdě skončêlo auto až na vrškô okrasnyho stromô

placená inzerce
auto na stromě

Červen 30, 2015 9:16 / Furtovnik

Od nás – Snê o litacich autech provázijó snaď fšeckê generace šoféru. Devatenáctiletymô mládencovi ze Šômperka se to povedlo. Za startovaci dráhô si vêbral řepkovy pole a pastvinô.

Ke karambólô, o kerym piše v polêcejni zprávě tiskové mlôvči Josef Bednařiku, došlo mezê Šômperkem a Blôdovem. Mladé šofér ve Fiatô Bravo v pravotočêvé zatáčce dostal smêk a pak to začalo.

S fárem vêjel ze sêlnice, narazêl do mostkô nad přikopó, pak párkrát přeletěl přes střechô a dál si razêl cestô řepkovym polem. Nakonec to vzalo takové švuňk, že přêstál až mezê halôzama na halôzách okrasnyho jehlêčnana v zahrádce ô barákô. Navic jak z auta odpadávalê kôsê gdovičeho, škráblo to aji fasádô.

To ale nebêla ta posledni škoda. Na samotnym autě je odhadovaná na 80 tisicu, přikopa vênde na pět tisicu, za zvalchovany řepkovy pole deset tisicu, sténě tak na pastvině, keró takê proletěl a konečně oploceni a fasáda barákô vêšla na dalšich 80 tisicu. Tagže sakum pikum 185 000. Dêž se k temô eště přêpočte, že šofér nadéchal 1,4 promila, tak se nad nim nigdo nesmilôje, aji dêž se zraněnim skončêl v šômperské nemocnicê.

Facebook0
  • auto na stromě
  • auto na stromě1
  • auto na stromě2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy