placená inzerce
Déte nám vědět...

Po Českym pohárô v Brně se juniorská krasojezdecká elita stěhôje do Němčêc nad Hanó na předkolo ‚republikê‘

placená inzerce
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Březen 8, 2018 9:25 / Furtovnik

Od nás, s fotkama Jurê  Vosêčkovyho – To furt jenom pišemê o tem, jak Němčáci na svéch krasobicyglech obrážijó štace ô nás ê zahranicema. V sobotô je ale mužete vidět aji na jejich ‚domácim hřišťô’.

Ale pěkně po pořádkô. Minôló sobotô, teda 3. března, se jelo na brněnskym Favoritô 3. kolo Českyho pohárô krasojezdcu. pochopitelně se to neobešlo bez reprezentantu Němčêc a pochopitelně bê to nebêlê ani oni, abê tam neco neôrvalê. Jak to tam dopadlo se mužete mrknót TOŤ, a TOŤ navic přênášimê pruběžny vysledkê celyho seriálô, abêste vědělê, jak to Němčákum šlape. Fotkê z Brna nám poslal jak dêcky Jura Vosêčku, k viděni só TOŤ.

Jak ôž ale bêlo naznačeny v titulkô, tôto sobotô, teda 10. března 2018, se bôde závodit takê. Ale to nebôdó mosêt hanačkê a hanáci vstávat negdê přede dněm a štrachat se gdesê do Tramtárie. V němčêcké sokolivni se totiž pojede předkolo Mistrovstvi ČR v krasojizdě junioru. Tož ešlê máte chôť, přêndite se čihnót, jaky vêlomeninê na svéch bicyglech ômijó ti nélepši. Začiná se od 10 hodin, vêhlášeni vysledku se počitá ve 13:50. Ešlê se chcete přêjit podivat speciélně na nekeho konkrétniho, mámê TOŤ aji celé rozpis jizd.

plakát němčice

Facebook0
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy