placená inzerce
Déte nám vědět...

Plômlovské zámek bôde zahajovat sezónô. Po vzorô Dálnyho vychodô!

placená inzerce
plumlov

Březen 31, 2016 7:47 / Furtovnik

Z plômlovskyho zámkô – Ê dêž přes vêlêkonočni vikend to ôž na plômlovskym zámkô žêlo, bêla to eště taková letošni předpremiéra, Zahájeni letošni sezónê je nachêstany na tôto sobotô 2. dôbna od třech hodin odpoledňa.

Řikala nám jedna z organizátorek Edita Lachmanova, že zahájeni letošni sezónê proběhne jako charitativni akca s podporó hneď nekolêka potřebnéch oblasti. De pochopitelně o samotné zámek a podpora jeho návštěvnosti. Dalši se odviji od teho, že na slavnostnim zahájeni se podili aji Oblastni spolek Českyho červenyho křiža Prostijov. Ê on má svoje aktivitê, kery néni marny podpořêt. De o asistencô a domáci péčô, a kurzê prvni pomocê, kery maji podobô aji malyho divadla.

Aji dêž smê na Hané, bôde nádvoři zámkô plny Dálnyho vychodô. Ať ôž v podobě japonské sopranistkê Nao Higano, ukázkê bojovyho ôměni tai-chi, čê ochôtnávkê réžovyho piva, kery se ovšem vaři v Minipivovarô Kosiř na Lhotě pod Kosiřem. Bôse se pit čaj a koštovat asijsky specialitê.

A to néni fšecko, ale je to zbêtečny vêpisovat, protože se to mužete dočist na plagátô pod článkem. Mê se tam takê chêstámê, a tož třeba se pak ôvidite na nejakéch obrázkách, co tam ocáď dovezemê

.Zahájení sezony Plumlov

 

Facebook0
  • plumlov

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy