placená inzerce
Déte nám vědět...

Pivesko se bôde muct chlemtat po kyblech. Začiná Beerfest!

placená inzerce
Beerfest1

Květen 28, 2015 9:31 / Furtovnik

Od nás – Gdo bê si mêslêl, že mistem piva je Plzeň nebo taková nejaká podobná dědina, tak se šeredně plete. Névěči české pivni festival je totiž olomócké Beerfest.

Vyčepni ôž proplachôjó trubkê a leštijó pipê, protože je névêšši čas bêt přêpravené. Davê žiznivcu vtrhnó na 14. Beerfest dneska (28. mája) ode dvćh hodin odpoledne a fšecko to začne o hodinô pozďéš slavnostnim naraženim bečkê Radka (Radegastô).

Ale nezustane jenom ô té jedné. Na pivnim fesťákô se prezentôje vic jak třêcet pivovaru, velkéch čê maléch, z celé republikê a tê dalê dokupê tak na stovkô značek, kery bôdó pruběžně na čepô. Tagže žizeň rozhodně nebôde.

Má to aji doprovodné kulturni program. To je jasny! Ten vám tadê nebôdemê celé vêpisovat, ten si mužete přečit na plagátě ve fotogalerii. Každopádně šak pude o šóbiznysovó špičkô v oblasti hudbê, což takê dává zárukô, že se ô teho bôde dobře popijet.

Ti, co bê si chtělê dat pauzô, nebo zrovna na pivêsko nésó, mužó v sobotô v poledne hópnót na kola a vêrazêt na Beerfest Tour 2015, kery je sóčásťó seriálô horskéch kol  Kolárna® CUP 2015. Každé si muže ôjet podle teho, na co si trófne, nebo jak velkó bôde mět žižeň. Trasô si muže teda naplánovat každé sám, ale podminkó je akorát to, že je potřeba nasbirat potvrzeni ze štêřech stanovišť. Nezáleži na tym, gdo vêhraje, ale negdo ze startujicich si muže odvyst aji horsky kolo Haibike, jehož nové majitel bôde ze startovnich čisel vêlosované.

To bê bêlo asi tak fšecko. Prvnich 1500 návštěvniku má slibenéch pivêsko zadara. A je dobry mět na paměti, že do areálô Korônni pevnustkê, gde se to fšecko odehraje, néni možny si přêvyst pesana, pichat si dovijaky sajrajtê, a to, že se nemá nosêt vlastni chlat je samozřémy, protože se de přece na pivo!

Facebook0
  • Beerfest
  • beerfest mapa
  • Beerfest1

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy