placená inzerce
Déte nám vědět...

Pesan zadara, v bedně za hřišny prachê. Nedorazêlo ale nic!

placená inzerce
buldoček

Červenec 14, 2017 10:11 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Nigdá asi nemuže bêt člověk na takovy léčkê dosť nachêstané jim čelêt. To ôž vi aji jedenaštêrêcetiletá pani z Hranic, tech na Moravě. A přê tem ómêslê měla jenom tê nélepši.

O podobnym připadě, tenkrát ale s autem, smê psalê TOŤ. Fčêl sice misto prodávajiciho zvostala napálená zákaznica, ale princip je podobné. Šimko-Grossmannovsky, že sleva néni zadarmo, plati dokonale…!

Zmiňovaná pani si totiž vêhlidla negde na webô francózskyho buldočka, keré měl bêt darované. A tož to neberte. Hneď se rozběhla čilá e-mailová komunikaca za učelem ôzavřeni transakce. Fšecko šlo, jak po masle, ale pak přêšil zádrhel.

Pesan sice bêl furt zadara, ale podminkó bêlo zaplaceni vratné zálohê bezmála 5 litru za elektronickó přepravni bednô, asi tam bêlo nejaky speciálni vêbaveni pro pasažéra, abê se cestó nenôdil, a poštovnyho 550 kaček.

Pani neváhala, fšecko potřebny zacálovala, a pak, světe div se, drôhá strana jak dêbê se do zeme propadla. Puvodni majitel začal bêl nekontaktni, nedorazêlo ani psêsko, ani prachê nazpátek. Fčêl teda muže jenom dófat, že nejakyho pět a pul tisica dostane zpátky, pokaváď se pátračce podaři zločinca odhalêt a dotahnót před ctěné sód. Otázka ovšem je, kolêk takovéch buldočku ôž daroval, abê pak vêšlo na fšeckê poškozeny.

Na ilustračni fotce jeden takové francózské buldoček je.

Facebook0
  • buldoček

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy