placená inzerce
Déte nám vědět...

Pátek třênástyho asi bêlo potřeba přepit. ŠTÊRÊ LITRÊ VINA A ŠTRNÁST TOČENÉCH!

placená inzerce
flaška

Září 15, 2019 9:58 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Tento vikend só v Prostijově hodê, ale zdá se, že kolem Prostijova se začalo hodovat ôž v pátek. Aspoň to tak vêpadá ze dvóch připadu bicyglistu s nedovolenym pohonem.

Prvni připad je ze Smržêc. Tam v pátek kolem třeti odpoledňa stavěla polêcejni hlidka ô hřišťa. Zastavila aji devětatřêcetiletyho bicyglistô. Ešlê náhodó nebo se jim neco nepozdávalo na technice jizdê, to se v polêcejni zprávě nepiše. Každopádně to dopadlo tak, že přê décháni to ôkázalo 2,43 promila a kromě dalši dohrê, kerá ho eště čeká, mosêl dom pěškê.

To ale nebêlo nic proti temô, co zaznamenala dalši hlidka o puldrôhé hodinê pozďéš, pro změnô v Němčêcách nad Hanó. Nejisté balanc v cyglistickym sedle vedl k temô, že osmětřêcetiletó jezdkyňô takê zastavilê a nechalê déchnót. Napoprvni 3,11 promila! Pochopitelně ji dalši jizdô zakázalê, ovšem o třê hoďkê pozďéš jô znovô zmerčêlê, jak šlape do pedálu. A tož dalši déchačka, pani ôž měla ten deň natrénovany. Přistrojek ôkázal vêlepšeni puvodniho vykonô na 3,38 promila! Gdêž se ji ptalê, kolêk teho bêlo, tož to měla spočteny poměrně přesně. Pré do během dňa džigla 4 litrê vina a 14 točenéch pivêsek. Tož pak si jednô nedéte…

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy