placená inzerce
Déte nám vědět...

Pani jak přejetá kamiónem sice vêpadala, ale z uplně jinyho duvodô, než se puvodně mêslêlo

placená inzerce
5

Duben 27, 2017 7:12 / Furtovnik

Od přerovskéch městskéch strážniku – Až na čestny vyjimkê se stává, že věcê nésó takovy, jak vêpadaji. A tento připad, o kerym se zmiňôje mlôvči přerovskéch měšťáku Miroslav Kořinku, je teho zářnym přikladem.

Dêž nekeho přejede kamión a eště tam ocáď zmizne, je to pochopitelně velká lumpárňa. Právě to bêl duvod, proč státni polêcajti požádalê měšťákê o sódružskó vypomoc, abê se zajelê mrknót před přerovsky nádraži. Tam se měl srocovat rozvášněné dav kvulêvá sražené pani, kerá zjevně nepřeprala kamión. To je vážná věc.

Dêž tam motohlidkê přêjelê, žádné kamión tam nestál. Po chvilce dorazêlê eště vêtrvalostni běžci, keři se udajnyho pachatela jalê pronásledovat. Fšecko to vêpadalo čim dál divňéši. Na kamerovym střediskô projiždělê záznamê z teho mista v danym čase, teda krátce před osmó večerni, a zjistilê uplně jinši věcê. Kamión tam v té době bêl, ta dotyčná pani takê. Ovšemže šofér cisternê vida vrávorajici pani na krajô přechodô prozřetelně v bezpečné vzdálenosti zastavil. Notně ožralá pani se plavmym skokem rozpleskla o zem, pak se pozbirala a odešla na nádraži. Možná ji to zrovna jelo…

A tož jak to tak bévá, mnoho povêkô pro nic. Fotkê só z véš ôvedenyho kamerovyho systémô.

Facebook0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy