placená inzerce
Déte nám vědět...

Ôžévéte, nigdo to za vás neôdělá. Mê smê si bêlê ôžévat pod Lysó horó!

placená inzerce
bdr

Únor 12, 2018 12:06 / Furtovnik

Od nás – Je potřeba se občas trochô proluftovat a vêprdět. Za tym učelem smê vêrazêlê v pátek vlakem do Beskyd, takřikajic na svahê Lysó horê (na uvodni fotce to ale néni ona). Ešlê si mêslite, že bê to muhla bêt Ostravica, tož si to mêslite dobře.

Dalo bê se řict, že pro takovy, co jim muže bêt lyžovačka ôkradená, sténak, jak nám,  muže bêt krátká zêmni dovča jenom házeni perel svinim. Ale néni to tak uplně pravda. Takovy váleni se v bôblênkách v zêmni idylce za prosklenó stěnó, to má takê neco do sebe. Nemêslête! Trochô smê přê bólingô aji kosti protahlê a přê špacirô – to bêlo každym krokem citit, jak z vás tê stresê lezó ven…

Nohê nás doneslê až do Beskydskyho pivovárkô, gde smê se neplánovaně šêklê k zapiječce svobodê jednyho mládenca. To se najednó nahrnôla do lokálô banda mozêkantu a bêlo veselo. Maličko smê s něma aji splklê, a tož pré začinalê ve Frydkô a maji eště před sebó pořádné flák cestê. A tož to teho mosêlê mět klôci ve finále plny bryle… Šak se mrknite na video, jaká to bêla divočêna.

Počasi si člověk, pravda, neporôči, od pátkô až teprová v nedělô rána zmizla inverza, a tož aspoň přê odjezdô smê vidělê vršek Lysé horê. K jejimô vrcholô chodi imrvére procesi, jak o póti, ale k temô smê se nepřêpojilê. Né fšecko mosimê mět a né fšecko uplně klapne. Ale nigdá se nenechte otrávit, ani nás nedostalê.

Na fotkê se mrknite TOŤ. Zvuková stopa ‚Beskydy‘ je naše zpravodajstvi pro Ranni džem Lukáša Kobzovyho na Rádiô Haná.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy