placená inzerce
Déte nám vědět...

ÔZAVIRKA ÔLÊCE E. BENEŠA V KONICÊ: Celé srpen se nebôde dat projet kolem Žêvňákô!

placená inzerce
uzavírka

Červenec 20, 2022 13:43 / Furtovnik

Z Konice – Gdêž dneska člověk sedne do auta, tož nemuže spolihat na to, že gde bez problému projel včerá, bôdeto platit aji dneska. Od začátkô srpna si déte bacha, až bôdete chtět króžêt po konickym náměsti!

Je fakt, že pro ježděni po Konicê je občas potřeba mět dukladny ‚poznáni’. V jednosměrkách nekeři neznali šoféři dosť kufrôjó, nekeři pro změnô přê vyjezdô z náměsti si to střêhnó přes Flórenc, protože si nésó jisti, kerá sêlnica je ta pravá.

K temô fšeckymô eště celé srpen bôde zavřená ôlêca Edvarda Beneša. Gdêbê negdo nevěděl, tož to je ta kolem Žêvňákô (Živnostenský dům). Podlevá situačniho plánkô narazite přê zaméšlenym odbočeni na zákaz vjezdô. Přêkázané směr vás šupne obkróžêt náměsti a spodem pak vêjet kolem autobusákô Karafiátkó zpátky navrch.

Na objižděni to néni žádná hruza, gdêbêste ale bêlê domloveni, že tam negde nekeho naložite, muhl bê čekat až do sódnyho dňa! Duvodem je kopáni připojek pro K-Centrum Konica. Dopravni omezeni je schváleny od 1. srpna do 1. záři. Tož bacha na to!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy