placená inzerce
Déte nám vědět...

Ôž to vêpôklo, ô Marciánu se mužete dotykat Vánoc

placená inzerce
dsc_0029

Listopad 17, 2016 7:45 / Furtovnik

Z Kostelca, teho na Hané, ze Zahradnickyho centra Marciánova – Je to velká šanca pro tê, co nedočkavě počitaji, kolêkrát se eště vêspijó, než přênde Ježišek. Na véstavô Dotek Vánoc mužó přêjit aji fšeci ostatni, rozhodně neprohlópijó. 

Letošni Dotek Vánoc měl svojô vernisáž ve středô k večerô. Ê dêž bê ven psa nevêhnal, aji tak se našlo dosť tech, keři ôž nechtělê dál čekat a přêšlê hneď v prvni chvilô, gdê to bêlo možny. A jak dêcky, bêlo se na co divat! Šak to kromě videa mužete posódit na fotkách, kery smê pro vás ôdělalê, ê dêž smê se nemuhlê dostavit hneď na zahájeni. Stači, dêž si kliknete TOŤ.

Na předvánočni parádô se mužete k Marciánum chodit divat a spóstô krásnéch věci pořidit až do 26. listopadô, gdê bôde slavnostni rozsviceni vánočniho stromô. Temô bôde předcházet děcky odpoledne s rádiem Haná. Přes vikend 19. a 20. listopadô je nachêstany malováni vánočnich báněk a zdobeni perničku, navic v sobotô znovô přêjedó, sténě jak na vernisáž, vinaři ze Šlechtitelkê ve Velkéch Pavlovicách s ochôtnávkó vin.

Nejak si to teda naplánujte, ale bêlo bê rozhodně chêbó si to nechat ôjit.

Facebook0
  • dsc_0029

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy