placená inzerce
Déte nám vědět...

Ôž ste si vêbralê na vikend? Pokaváď nemáte ve věcê jasno, mámê toť jidelni listek…

placená inzerce
Pozvánky

Srpen 11, 2017 13:52 / Furtovnik

Od nás – Je před nama dalši letni prázdninové vikend, ê dêž bê se dalo řict, žê ôž jedem z kopca dule. To ale nic neôbirá na množstvi akci, kery se daji fčêl přes vikend stihnót. Zas je teho požehnaně…

Pruběžně aktualizovat pozvánkê v rubrice ‚Pozvánkê od nás‘ je pěkná šichta. Furt se jich kôpijó destikê, ať ôž nám je posiláte sami nebo na ně narazimê z ruznéch zdroju. A ešlê ste tam nenašlê tô vašô? Néni nic jednodôššiho, než nám poslat plagátek mailem a dêž nende uplně o komerčni věc, nemámê s tym problém jô přêdat k ostatnim.

Gde vás pozvat o tymto vikendô je zas těžky rozhodováni. Každé očekává od volně strávenyho časô neco jinšiho, a tož je néjednodôšši se prohrábnót našema pozvánkama a nechat se inspirovat. Ešlê bôde lepši vêhlášené Litovelské otvirák, Šermiřské vikend na Plômlově, čê veteránská rallye Z lázni do lázni – to je na ôváženi každyho. Hodi se vêrazê třeba aji do Slatěnic, gde má zmiňovaná rallye cil, zároveň je tam v láznich aji vystava bonsaju a navic maji v dědině hodê.

Sedět doma na prdelê teda nemosite. Ešlê ani to vám nebôde dosť dobry, pak je vám každá rada drahá.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy