placená inzerce
Déte nám vědět...

Ôž ste si ôžêlê romantikê Romantika? Vašek Ružêčku dává do placô tentokrát rockovó hymnô konickéch fotbalistu!

placená inzerce
fotbal

Únor 22, 2021 7:00 / Furtovnik

Od nás – Před třema tédňama vtrhl do mediálniho světa Romantik. Znali vijó, že je to šlágr, keré nazpival Vašek Ružêčku a Jarča Pleskova, přêpomenót si ho mužete TOŤ. To fšecko na kanále VenDa Studio S.

A je tadê dalši kósek. Na hudebnim kanále Vaška Ružêčkovyho měl v sobotô večir premiérô dalši flák. Tentokrát nende o nic menšiho, než o hymnô! Gdê, a ešlê vubec, se dočkámê teho, abê rozezněla vêprodanó konickó Maracanô, to je fčêlka zatim otázka, na keró asi nigdo nedokáže odpovědět!

Ale k věcê. Přêrozeně ê v tymto připadě mámê neco ze zákulisi, protože ê v tymto připadě šlágr opatřêl textem náš redaktór Miloš Havelku. A jak to teda bêlo? Mosimê řict, že totok bêl prvni kôs, keré dělal tento autorské team obráceně, než jim to běžně fungôje. Na začátkô červenca poslal Vašek základni podklad, keré bêlo potřeba otextovat. Zadáni bêlo jasny – pěsnička pro konicky fotbalistê. Podminkó takê bêlo se trefit textově do mista, gde ôž bêlo předzpivany GÓL. Což v tymto připadě je přêrozená věc.

Pravda, ‚Zelená je tráva‘ ôž gdêsê otextoval Franta Ringo Čechu podlevá originálô, keré bêl puvodně hymnó londynské Chelsea FC. Bêlo potřeba teda vêmêslêt neco novyho, neotřelyho. Zároveň textově nenáročnyho. Jenom tak pro zajimavosť, kdo z vás zná drôhó slokô našé hymnê ‚Kde domov můj’? Nôtit fanóškê přezpivávat zhudebněné Máchuv Máj bê asi nebêlo to pravy ořechovy…

Na světě je teda pecka, kerá se pracovně menovala ‚Pod Kučerákem‘ a kromě teho, že je šêtá na mirô fotbalistum Sokola Konica poznáte ê podle zvukô, že je prostě jednoznačně ‚konická’. Kytarové part v ni totiž nahrál Mirek Sklenářu, keré takê klip natočêl, a basó to přêtvrdil Pavel Křêvánku. Pamětnici jistě vzpomenó, že tito dvá bardi spolô hrálê ê ve známé konické kapelê Veruna.

A tož to bê tak stačêlo, fotbalistická hymna je TOŤ, tož si jó ôžéte a třeba brzo si přê ni takê zakřêčte GÓÓÓL!

 

Facebook0
  • fotbal

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy