placená inzerce
Déte nám vědět...

Ôž je to podepsany, o Lôké, Bózově a Javořičkô se bôde točêt film

placená inzerce
film2

Červen 28, 2016 10:14 / Furtovnik

Z Lôké – Néni nad to, dêž se negde chêstáte, tož vědět, do čeho lezete :-) .  Ale vážně. Krátké film ôdělané na mirô vêpovi vic, než nejaky vêkládáni nebo dalekosáhly elaborátê. A jeden takové film se zrovna chêstá.

Ôž só podepsany patřičny smlóvê, na kery se zvěčnilê starosta Lôké František Lakomé, předseda Iniciativê pro podporô vêpálenéch obci Filip Žáčku, předseda spolkô Novy Javořičko Martin Vêhlidalu aji prostijovské režisér Theodor Mojžišu.

O co pude? Jak mê lingvisti řikámê VO CO GO? Film nabidne pohled do tehoto kraja jako do mista, gde se dá prožêt krátká dovolená, kromě samotnyho hradô Bózov, že só tadê aji dalši možnosti a věcê, kery stoji za to vidět. Je to parádni kraj třeba aji pro cyglistikô, čê turistikô, tož proč  se nepochlôbit?

Prostijovské režisér Theodor Mojžišu ze svym studiem Video Theo chce ôkázat tento rajón v ročnich obdobich od jara do pozêmkô. Ve finálni podobě bôde mět film nekolêk verzi rozdilnéch podle stopáže. Tagže bôdó k zhlidnóti v rozsahô 6 – 15 minôt a bôdé na ně možny mrknót v infocentrech nebo třeba aji na YOUTUBô.

Na filmô se podilijó obce Lôká a Bózov, neco přêdal aji Olomócké kraj, spolek Novy Javořičko a Iniciativa pro podporô vêpálenéch obci. Fotkê z podepisováni smlóvê nám poskêtl Ivo Hegeru.

 

 

Facebook0
  • film1
  • film2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy