placená inzerce
Déte nám vědět...

Oslavenkyňa neměla do čeho fóknót. Dvá flótečci v Přerově čórlê dort!

placená inzerce
dort náš

Březen 15, 2018 7:00 / Furtovnik

Od přerovskéch měšťáku – Aji zloději bê mělê mět trochô rozômô a stavovské cti. To abê nekradlê bez rozmêslô a zbêtečně neplétvalê časem ê usilim na nepravym mistě. Pak jenom čôčijó na zajócha v pêtlo.

Bêla to puvodně taková selanka, kerá si nakonec vêžádala zásah pátračkê. V jedné přerovské restauračce se konala oslava. Narozkê ale nedopadlê uplně podle představ. Narozeninové dort chtělê hosti nakrojit až po obidkô, a tož abê to v teple nezkéslo, dalê ho ve škatôlê z venkô na okenni parapet.

Pak přêšla ta správná chvila, jubilantka ôž celá natěšená, jak bôde fókat svičkô, a dort v čudô. V závažné situacê se do věcê vložêlê měšťáci. Ti sice dort vêpátralê, ale na svátečnim stole se ôž neobjevil.

Na kamerovym záznamô totiž zjistilê, že škatôlô z okna vzalê dvá flótečci. Ti asi vubec nemělê ani tôcha, co čórlê. Protože gdêž se o pár ôlêc dál, až mělê jistotô, že je nigdo nepronásledôje, do škatôlê mrklê a zjitilê, s čim se to vlastně smékaji, mrsklê s tym do néblêžši popelnice. Maly lupiče se ôž ale v okoli nepodařêlo najit, a že bê po nich začal pátra Interpól, o tym se mlôvči přerovskéch měšťáku Miroslav Kominku nezmiňôje.

 

Facebook0
  • dort náš

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy