placená inzerce
Déte nám vědět...

Okrsková sótěž ve Dzbelô: VĚTŠINA TITULU ZVOSTALA DOMA!

placená inzerce
DSC_1128

Květen 9, 2022 9:26 / Furtovnik

Ze Dzbela – Okrskovy cvičeni dêcky bévala velká ôdálosť. A potvrdilo se to ê v sobotô ve Dzbelô. Podpořêt svoje mančaftê přêjelê jejich přiznivci, sténak tak přêšlê ê dalši lêdi, abê mrklê, jak to hasičum de…

Hřiště ve Dzbelô v sobotô hostilo okrskovy cvičeni dobrovolnéch hasičskéch zboru z části Konicka. Jak nám řekl rozhodči Bob Nováku ze Dzbela, keré sótěžni odpoledne takê komentoval, né ve fšeckéch dědinách, kery do tehoto okrskô patřijó, só hasičsky zborê funkčni, tym pádem nemělê ani zastópeni ve startovnim polô.

Na dzbelsky hřiště se teda sjelê tymê ze Šôbiřova, Konice, Ponikve, Březska a přêrozeně hostitelsky barvê hájilê ê Dzbelšti. Ti dokonca nasadilê do sótěžniho kláni ê družstvo ‚Dzbel mini’, což, jak označeni napovidá, bêlê caparti z hasičské připravkê, keři se ale ze svym ukolem s obrovskym adrenalinem na startoni čáře popralê bravurně.

Jak ôž to na takovéch klánich bévá, nekemô se dařêlo lip, nekemô to trochô zahaprovalo, dalši si v opravnym pokusô spravilê reputaci puvodniho nezdarô. Abêste vědělê, jak se kemô vedlo, přêkládámê konečnó vysledkovó lêstinô. Ti nélepši se tam nominovalê na okresni kolo.

Na fotkê z části okrskovyho cvičeni se mužete mrknót TOŤ.

20220507_182701

Facebook0
  • DSC_1128

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy