placená inzerce
Déte nám vědět...

Ôdělalê smê velêkonočni dobré skôtek. Nejenom lednička pro pána, keré to potřeboval!

placená inzerce
lednička

Březen 30, 2018 9:33 / Furtovnik

Od nás – Eště onehdá smê ani nevědělê, že nejaké pan J. existôje. Ale bêlo nám zároveň jasny, že je hromada lêdi, kerém bêhmê muhlê pomuct. A tož stačêlo jenom rozhodit sitě. Poradila nám Milada Sokolova.

Né fšecko, co néni uplně novy a máte to nejak navic,  mosi skončêt negde ve sběrnym dvoře nebo na smeťákô. Nejaky takovy věcê nám spadlê doslova do kléna. Bêlo nám léto se teho jenom tak zbavit, pokaváď bê to muhlo eště nekemô poslóžêt.

Ôž dřiv smê temôto pánovi přêvezlê nejaky kôchêňsky nárychtôňkê, na Zelené štvrtek došlo aji na domlovenó ledničkô. Tô smê mô doma postavilê až na misto, tož stačêlo jenom strčêt šňurô do zásuvkê. Lednička hneď začala spokojeně vrčet, což bêlo neklamnym znamenim, že smê ji přê transportô nic neprovedlê.

Mužemê mô teda jenom popřit, ať dobře slóži. A mê sami mámê radosť z teho, že smê muhlê neco ôdělat pro nekeho, gdo to potřebôje. Že to vêšlo zrovna na Velêkonoce? Tož vêšlo, ale plán to rozhodně nebêl, spiš se to tak nejak samo zařidilo. Zkôste to negdê takê, bôdete z teho mět možná eště věči radosť, než samotné obdarované.

Facebook0
  • lednička
  • lednička1

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy