placená inzerce
Déte nám vědět...

Od Velkyho pátkô se otevře aji zámek v Tovačově

placená inzerce
spanilá

Březen 24, 2016 12:54 / Furtovnik

Z Tovačova – Konec zêmniho spánkô hlási aji zámek v Tovačově. Svojô letošni turistickó sezónô zaháji zétra, to je na Velké pátek 25. března 2016. Během velêkonočniho vikendô je v plánô aji malé velêkonočni jarmark.

Zamčeny vrata, aspoň pro návštěvnikê, měl tovačovské zámek od 1. listopadô loňskyho rokô. Do véletovyho plánô na nadcházejici velêkonočni prodlóžené vikend je ôž ale možny teda zařadit takê Tovačov. Turistická sezóna začiná zétra od 10 hodin.

Zpřistupněná bôde trasa s velêkonočni a květinovó vyzdobó, a pochopitelně si mužete vêšlápnót aji na ochoz Spanilé věže, abêste se pořádně rozhlidlê po té našé Hané. Navic na sobotô eště nachêstalê aji malé velêkonočni jarmark. Fšeckê têto dně bôde otevřeny od 10 do 17 hodin.

A pokaváď to nestihnete tento vikend, pak vemte na vědomi, že během dôbna a května je otevřeny dêcky v sobotô a nedělô od 10 do 18 hodin, přes leto pak od utery do neděle 10 – 18 hodin. Ve státni a ostatni svátkê je 10 – 18 otevřeny takê. V záři a řijnô je oteviračka znovô vikendová a od listopadô je po srandě. Na to je ale eště dosť časô!

Facebook0
  • spanilá

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy