placená inzerce
Déte nám vědět...

Od rána hoři v Šômperkô autobazár, odnesla to administrativni budova. Nevêlôčôje se ani ómêsl!

placená inzerce
1-pozar-autobazar-Sumperk

Květen 8, 2019 11:53 / Furtovnik

Od hasiču – Ani ve svátek nemužó mět hasiči oraz. Sotva si dalê ranni kafêsko, ôž je hnalê k ohňô. V Šomperkô totiž hořelo v autobazárô, kromě barákô to odneslo aji jedno zaparkovany fáro.

Só připadê, gdê nezbévá hasičum pomalô nic jinšiho, než ôdělat jenom fšecko pro to, abê oheň nešil dál. Podobny to bêlo aji s ohněm, keré bêl po sedmé ráno ohlášené. Šlo o starši dřevostavbô – administrativni budovó autobazárô.

Po přijezdô hasiči zjistilê, že ôž praktickê néni co zachraňovat, protože z vêbaveni objektô o rozměrô zhrôba 12 x 15 metru nešlo nic odnyst, oheň poškodil aji jedno zaparkovany auto. Proto spiš hledělê ochránit okoli. Dalši dlóhy hodinê jim ale trvalo dohašováni a rozebiráni teho, co z barákô zbêlo.

Kvulêvá chatrnymô stavô bêlo okamžitě přêstópeny aji k částečné demolicê, abê to na nekeho nechlástlo. Na mistě só ôž vêšetřovateli. Co oheň zpusobilo se zatim nevi. Podlevá hasiču ale nende vêlóčêt ani nedbalosť, čê dokonca ómêsl. Škodê zatim vêčisleny nebêlê, ale předpokládá se, že se bôdó pohêbovat v řádô statisicu. Nikemô se ale naštěsti nic nestalo.

Fotkê mámê od hasiču.

Facebook0
  • 1-pozar-autobazar-Sumperk
  • 2-pozar-autobazar-Sumperk
  • 3-pozar-autobazar-Sumperk
  • 4-pozar-autobazar-Sumperk
  • 5-pozar-autobazar-Sumperk

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy