placená inzerce
Déte nám vědět...

Od pondělka do Slatinek jenom ze stranê od Kaple, cesta z Větřákô bôde do pulkê záři zavřená!

placená inzerce
uzavírka

Červen 17, 2022 13:29 / Furtovnik

Ze Slatinek – Oprava sêlnice, chodnikê a takovy tê věcê. To je duvod, proč bôde na necelyho štvrť rokô  zavřené přijezd do Slatinek. Zároveň se nebôde muct takê parkovat na prostředkô dědinê.

Do Slatinek se dá dojet ze dvóch stran. Aspoň eště do neděle. Od pondělka bôde ôzavřené přijezd z Větřákô, to znamená tzv. Mêšnicó od Slatěnic (Slatinice), čê Třebčéna (Třebčín). Duvodu to má vic. Bôdó tam dělat nové chodnik, osvětleni, opěrnó zeď, kanalizacô a opravovat sêlnicô, kerá, jak znali jistě ôznaji, si to rozhodně zaslóži.

Přijezd do dědinê bôde teda možné jenom ze stranê od Kaple (odbočka mezê Lêpama a Kapló). Pro pěši k a od autobusô na Větřákô je naplánovaná obchudná trasa kolem kravina do Lêp (Lípy) a pak dál po dědině.

Duležêty takê je, že celó dobô bôde zákaz zastaveni na sêlnicê kolem hasičárnê a obchodô v prostředkô dědinê. Bôdó se toť  točêt autobusê, takže je potřeba dosť mista. Jak obchudná trasa, tak prostor zákazô zastaveni só vêznačeny na obrázkách a popis teho, co se bôde dit, je TOŤ.

Fšecko bê mělo skončêt do 15. záři, snaď to pré bôde aji dřiv. A tož až tam pojedete třeba přišti tédeň na hodê nebo v polê srpnô na hasičsky oslavê, nasměrujte se na tô správnó stranô.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy