placená inzerce
Déte nám vědět...

Od pondělka 30. března začnó prostijovsky pouličkê jezdit v prázdninovym režimô!

placená inzerce
autobusy (1)

Březen 25, 2020 10:31 / Furtovnik

Z Prostijova – Néni to pěkny to tak řict, ale, bohužel, smê si ôž tak nejak zvêklê, že deň ze dňa se neco měni, neco omezôje nebo nařizôje. Doba je zlá a žádá si oběti. Snaď to pomuže! Od pondělka si dávéte bacha aji na prostijovsky pouličkê.

Ôž je to třeti tédeň, co zavřenim škol odstartovalê opatřeni, na kery navázal vêhlášené nózové režim. Pruběžny redukce se od té dobê dotykaji aji veřejné dopravê. Od pondělka 30. března se měni ê provoz pouliček v Prostijově. Tê nově začnó jezdit podlevá prázdninovyho jizdniho řádô.

Co to teda znamená? Pokaváď si chce hledat potřebné spoj, mosite si dat bacha na značkô s omezenim, v tymto připadě je to čislo ’46′. Nic se ôž neměni na tym, že přê nástupô do autobusô mosite mět neco přes hôbô a nos, nenalizá se přednima dveřma a svezeni v prostijovskym MHD je zadara. Pro sichr přêkládá aji informacô, keró zveřejnil ohledně této věcê na svéch stránkách Koordinátopr integrovanyho dopravnihy systémô Olomóckyho kraja.

Fotka z webovek města je jenom ilustračni.

Omezení provozu MHD v Prostějově

Na základě rozhodnutí Magistrátu města Prostějova dochází od 30.3.2020 k omezení provozu MHD v Prostějově na prázdninový režim. Autobusy budou jezdit dle prázdninových JŘ – platí sloupec se značkou  46 (bílé číslice v černém poli), soboty a neděle jsou beze změn. I nadále platí zákaz nástupu cestujících předními dveřmi a  nutnost používat roušku nebo jiné zakrytí nosu a úst. Přeprava v autobusech MHD v Prostějově je zdarma.

Facebook0
  • autobusy (1)

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy