placená inzerce
Déte nám vědět...

Od 1. unora bôde zas Pěnčén neprustřelné. Směrem na Laškov neprojedó na 4 měsice ani autobusê!

placená inzerce
uzavírka

Leden 7, 2022 8:44 / Furtovnik

Od nás – Néni to nic veselyho, ale asi to ináč ôdělat ani nende. Ôž nejaké čas se kopáni kanalizace motá kolem Laškova a Pěnčéna. Zatimco v Laškově só práce na ustupô, Pěnčén to znovô zasáhne v plné sêlê.

Před Vánocama zavládl relativni klid, ale né na dlóho. Jak informôje Integrované doprani systém Olomóckyho kraja (IDSOK), od 1. unora se v Pěnčéně znovô rozjedó vykopovy práce v části od horni křižovatkê směrem na Zástavkô a Gandijô (Kandia). A to v takovym rozsahô, že jediná dostôpná autobusová zastávka v dědině bôde na dolnim koncô ô školê. Tam se autobus (asi) otoči kolem parkô (pišó na ‚přilehlé točně’) a pojede spodem kolem krchova na Laškov.

O ôzavirce od 1. unora smê se ôž mimo inšiho zmiňovalê začátkem listopadô. Fčêlka to ôž ale začiná bêt aktuálni. Celá plánovaná etapa má tvrat až do 15. června, tož si mámê, a hlavně Pěnčéňáci) co ôžêt.

V termínu Etapa 2: 1. 2. 2022 – 15. 6. 2022 – úplná uzavírka III/36635 směr Kandia / Laškov – včetně BUS

Uvedeným úsekem nebude umožněn průjezd spojům zmíněných linek, které budou ze zastávky Pěnčín,ZŠ, kde se otočí na přilehlé točně, vedeny obousměrnou objízdnou trasou po silnici III/36635 – III/4487 – II/448 Laškov s náhradní obsluhou stávající zastávky Laškov,čekárna – III/4486 a dále ve svých trasách směr Krakovec dle platných jízdních řádů, případně v Laškově dále po II/448 Kandia s náhradní obsluhou stávající zastávky Laškov,Kandia,čekárna a dále ve svých trasách směr Nová Dědina / Konice dle platných jízdních řádů.

Zastávky Pěnčín,ObÚPěnčín,ZastávkaPěnčín,TvarLaškov,Kandia nebudou obousměrně obsluhovány bez náhrady.

Na zmíněné linky budou v tomto termínu vypracovány výlukové jízdní řády, ve kterých bude upřesněno vedení, časová poloha spojů a obsluha jednotlivých zastávek.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy