placená inzerce
Déte nám vědět...

Občas nezaškodi si dat jenom tak po čôni, ani duvod k temô néni potřeba

placená inzerce
pěst

Březen 10, 2018 9:24 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – Řiká se, že je občas negdê potřeba vêpôstit párô, pořádně se ožrat nebo jinšim zpusobem zrelaxovat. A, jak známo, nélepši akce só tê neplánovany.

V pátek po pulnocê přêšla na měšťákê hláška o komplet bitce v jednym nočnim podnikô blézko centra. Tam se podle obslôhê mělê do sebe pôstit dvá kunčofti.

Na mistě litačka skôtečně zjistila, že šlo o sóboj ve volnym stylô mezê dvóma chlápkama 33 a 34 let. Do lokálô přêšlê společně, ale to ôž pré bêlê v sobě. Přê rvačce se pak obá poválelê po barovym stolô. V zásadě se nic moc nestalo, jeden měl nejaky drobny oděrkê v ksichtô, drôhé rozšklóbló bundô, udajně za 4 litrê. Vêbaveni bŕô ro ôstálo bez óhonê.

Gdêž se ale začalê měšťáci poptávat, gdo si začal, a proč se vubec  do sebe pôstilê, nevěděl to ani jeden z nich. A tož možná jenom taková sranda z nedostatkô jinši zábavê. Horši ale bêlo, že ani jeden neměl ô sebe dokladê, předvedlê je teda na slôžebnô PČR. Jak to bêlo bôdó chtět určo po nich vědět aji přê projednáni ô správniho orgánô. Tož bê si mělê aspoň neco vêmêslêt, ať to nevêpadá tak blbě!

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy