placená inzerce
Déte nám vědět...

O nekery věrny zákaznikê evidentně v obchodě nestojijó

placená inzerce
Krádež - foto policie.cz

Duben 26, 2017 7:36 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Co bê dalê v kvelbô za takovy kunčoftê, keři přêndó nakópit aji  třêkrát za deň. Ovšem jak piše polêcejni tisková mlôvči Miluše Zajicova, v tymto připadě to mělo malé háček, čê spiš hák…

Poprvni přêšil ‚nakópit‘ do superkrámô na Denisově ôlêcê v Přerově jednaštêrêcetileté ‚zákaznik‘ po jedenásté hodině před polednem. S flašó portskyho ve vnitřni kapsê bundê se mô ovšem bez zaplaceni projit nepodařêlo. Dêž ho chmatlê, vino bez řeči vrátil a ôtekl.

Ale jak fšeci vimê, chôť je sviňa. Do kvelbô se po pulhodině vrátil znovô. A zas ze zálôskem na vinečko. Tentokrát se mô kolem pokladnê projit podařêlo, ale aji tak ho ochrankáři odchêtlê před obchoďákem. Flašô znovô vrátil a zdrhl. Ale tentokrát ôž ho dopadlo rameno zákona. Od měšťáku si ho převzalê státni polêcajti a odvedlê ho na slôžebnô k zahájeni ukonu.

Ovšemže dotyčnymô přê tym ale asi řádně vêschlo v krkô a takê potřeboval neco sladkyho na nervê, a tož z polêcajtárnê vêrazêl do obchodô znovô, tentokrát pro merlota. Ani tento pokus ale nedopadl. Snažêl se odejit vstupnim prostorem, ovšem zas neônikl a chêcené bêl na parkáčô.

Vzhledem k temô, že za podobny věcê ôž má podminkô, tak fčêl ôž to bôde asi bez pardónô ‚do tepláku’.

Fotkô smê si pučêlê od polêcajtu pro ilustracô.

Facebook0
  • Krádež - foto policie.cz

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy