placená inzerce
Déte nám vědět...

Ô Marciánu otevřelê zahradô přê cimbálô. Jejich Trvalkovy leto mužete omrknót do sobotê!

placená inzerce
DSC_0618

Srpen 27, 2021 7:00 / Furtovnik

Ze Zahradnickyho centra Marciánova v Kostelcô na Hané – Posezeni ô cimbála, s hltkem dobryho vina, v parádnim prostředi Zahradnickyho centra Marciánova v Kostelcô na Hané. Tak se otvirala zahrada ô Marciánu.

Z okna to ve štvrtek pozďéš odpoledne vêpadalo gdovijak, ale dobře ôdělal, gdo se přece jenom vêpravil do Kostelca k Marciánum. Tam to dêcky stoji za to. A gdêž navic vám k blôncáni po zahradě hraje cimbálka Dúbrava z Dôbňan na Hodoninskô, mužete koštovat vino ze Šlechtitelkê ve Velkéch Pavlovicách, tož si vlastně ani lip prožêté čas neômite představit.

Takê smê se stavilê nabrat trochô šťávê – jak v podobě dobryho vina, tak ê pro dobiti baterek. Nemosite bêt rovnó botanici nebo pěstiteli, co só věčně po loktě v záhonkách, abêste si ô Marciánu dopřálê aspoň chvilkô přijemnyho odfrkô. Dně otevřené zahradê pokračôjó eště v pátek a v sobotô. Ale rozhodně néni nic proti ničemô, gdêž se tam stavite ê jindová. Pro tê, keři bê se snaď eště rozméšlelê, ešlê sem vêrazêt, mámê TOŤ pár foteček.

trvalky

Facebook0
  • DSC_0618

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy