placená inzerce
Déte nám vědět...

Ô Červenyho křiža nad Gandijó (Kandie) se ztratil hóbař. Pátračka zatím nebêla uspěšná!

placená inzerce
kříž

Říjen 17, 2019 9:19 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Je to v krátké době na Konickô ôž třeti připad, gdê se rozjela pátraci akca po ztracenym seniorovi. V tymto případě se pročesává teritorium nad Gandijó, pohřešované ale muhl dojit aji mnohem dál.
Podle informace polêcejniho mlôvčiho Františka Kořinkovyho bêl pohřešované Jan Štěrba z Olomóca naposledô v kontaktô s rodinó ve středô v 9,45 dopoledne. Na smloveny místo ô Červenyho křiža mezê Gandijó a Novó Dědinó se ale ve smlôvené čas v pravy poledne ôž nevrátil a nepodal po sobě ani žádnó zprávô.
Uspěšná nebêla ani pátračka, kerá se hneď rozjela, ta trvala až do noce a nepomuhl ani vrtulnik s termovizó. Pátráni od rána pokračôje, PČR ale žádá aji o spolôprácô s veřejnosťó.
„Pohřešovaný má 170 cm vysokou, štíhlou postavu, krátké prošedivělé vlasy s pleší. Na sobě má oblečenou béžovou šusťákovou bundu a béžové kalhoty.
Muž by měl být fyzicky zdatným turistou, proto není vyloučeno, že se od místa mohl vzdálit i na poměrně velikou vzdálenost.
S jakýmikoli informacemi k pohřešovanému muži se prosím obraťte na linku 158.

Za pomoc děkujeme.“

AKTUALIZACA: V 17:15 přêšla od polêcejniho mlôvčiho Libora Hejtmana smôtná zpráva. Pán, po kerym se od včeréška pátralo, se našil bohužel bez známek žêvota.

Upřimnó sóstrasť rodině!

 

 

Facebook0
  • pohřešovaný
  • kříž
  • les1
  • les2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy