placená inzerce
Déte nám vědět...

O babê se dêcky hodi porvat. Ve Velkéch Losênách litalê legátê!

placená inzerce
mříže

Prosinec 28, 2015 11:11 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – Ôž bê se člověk málem smiřêl s tém, že čestny sóboje o robê só ož˛dávno minôlosťó. Polêcajti ale podle mlôvči Miluše Zajicové fčêl řešijó čerstvé připad z Velkéch Losên.

Dêž de o babê, nemuže se hledět na nejaky možny následkê a de se na férovkô. Tak to dopadlo aji ve svátkê ve Velkéch Losênách, gde podle polêcejni mlôvči došlo ke sporô o děvčata. Ten následně přešil ve fyzicky napadeni.

Néni specifikovany, gdo kemô se začal do čeho montovat a list do zelêska, ale dopadlo to tak, že pré zatim neznámé pachatel pro prosazeni svéch zájmu vzal do pazóru železné legát a svyho devětadvacetiletyho soka s nim majzl po palêcê.

Ve finále napadené nôceně opôstil bojiště, protože s tržnó ranó mosêl bêt ošetřené ve špitále. Nô asi mosêl na šêti. Ešlê ten drôhé sklôdil zaslóženy vavřinê vitězstvi a ziskal si tak náklonnosť přitomnéch dam, se v polêcejni zprávě nepiše. Je tam jenom zminka o tem, že pokaváď ho polapijó, muže za vytržnictvi a ôbléženi na těle dostat až třê leta.

 

Facebook0
  • mříže

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy