placená inzerce
Déte nám vědět...

Novyho starostô maji po dvaceti letech ve Smržêcách aji v Přemkách

placená inzerce
smržice

Listopad 9, 2018 7:15 / Furtovnik

Ze Smržêc a Přemeslovic – Obecni stránkê na dědinách zrovna zahlceny novéma informacama nésó, nekery je maji aji rok stary, a tož ohledně nově zvolenéch starostu se dovidámê, jak se nám odkáď gde donese.

Ve Smržêcách je nakonec starostó pré uplně negdo jinši, než se mêslêlo. Jak smê se z našéch zdroju dozvědělê, do nové vládni koalice spojilo svoje sêlê, a v prvni řadě volebni hlasê, ANO se sokolama a lidovcama.

Po dvacetiletym starostováni Hanê Lebedové, kerá ôž neměla v ómêslô to tahnót dál, se novym starostó ve středô stal dvaapadesátileté Aleš Moskal, a pré se to zdá bêt schopné chlap. A tož Smržêckém přijemê, abê si zvolêlê dobře a bôdemê rádi, až se s novym starostó sami přê nejaké přiležêtosti potkámê.

Fungl novy vedeni obce v ponděli zvolêlê aji přemeslovšti zastupiteli. Došlo ke střidáni na starostenskym aji mistostarostenskym postô. Ve funkcê skončêl, respektive ani ôž do zastupitelstva nekandidoval, letité starosta Lubomir Štaffu. Do starostenskyho křesla, možná uplně poprvni v přemeslovské históriji, nebo minimálně po hodně dlóhé době, ôsedá žena -  Iveta Pořízková, mistostarostó bêl zvolené Karel Janeček.

Fotkô ze Smržêc, na keré gratulôje dnes ôž bévalá starostka Hana Lebedova svymô nástupcovi Alešovi Moskalovi, mámê od Zdenka Balcařikovyho.

 

Facebook0
  • smržice

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy