placená inzerce
Déte nám vědět...

Nové videoklip Sabbatu z Hané leti po celym světě

placená inzerce
Sabbath1

Červenec 21, 2014 13:06 / Furtovnik

Z Konice – V sobotô dopoledňa pôstilê Black Sabbath Dio Tribute do světa nové videoklip. Hanáčti Sabbati tak rozšêřôjó sbirkô svéch suvenyru, ke kerém teď přêbévá klip pjesničkê Children Of The Sea nahrané a zpracované Viťó Křêvánkovym a jeho Deltaphonem z žêvyho vêstópeni v Mořêcách.

Vyhodó ê nevyhodó internetô je, že dêž tam vêlepite dobró, čê špatnó věc, začne si žêt svym žêvotem a jejimô stvořêtelovy mužê přenyst jak slávô, tak aji třeba ostôdô. Pro hanácky Sabbatê zatím plati to prvni. Videoklip ze šlágrem Heaven and Hell má za nejakéch 10 měsicu na jutubkô přes 133 tisicu zhlidnôti a přêrozeně bê si fšeci přilê, abê aji dalši pecka Children Of The Sea si vedla némiň sténě tak dobře. Mlovilê smê s kytaristó Tomášem Vrbovym, že bêla spósta nevěřicich, keři pochêbovalê o tym, že dokážó rockeři, co mají hlavni stan v Konicê, sténě tak válet aji na pódijô přê žêvym konzertě, jak na nahrávkách. A tož toť to maji. Snaď pomlóvačum sklapne, ê dêž nepochêbně se zas nandó šťárali, kerém to nebôde recht.

To, že leti klip po celym světě, nebêlo jenom obrazny konstatováni. Z Emerikê se totiž ozval nejaké chlápek, co chce dávat dokupê CD s revivalovéma Sabbatama z celyho světa a rád bê, abê tam brnklê aji ti naši. To samo o sobě je jôž jakysê zhodnoceni aktuálního stavô! Pré má jit vytěžek na fond boja s rakovinó. To je podle Toma Vrbovyho dalši dobré důvod navic, proč neodmitat. Fšecko se ale zatim domlóvá, tož čert vi, co z teho nakonec vêleze. Ale každopádně – dosť dobry po mnoha směrech! Šak mrknite…

Facebook0
  • Black Sabbath
  • Sabbath
  • Sabbath1
  • Sabbath2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy