placená inzerce
Déte nám vědět...

Nové měsic, novy MY a v něm znovô aji mê, tentokrát s longrajdrem z Tróbelêc!

placená inzerce
balut výstřižek1

Únor 8, 2019 10:15 / Furtovnik

Od nás – Tož ôž se tak nejak stalo posledniho vic, jak pul rokô pravidlem, že začátkem každyho ôpozorňôjemê na novy čislo zábavnyho měsičnikô o vážnéch věcech – časopisô My z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska.

Je to tak aji tentokrát. Novy čislo vêšlo 7. unora a svó maló trošinkó znovô přêspěla aji redakca Furtovnikô. O prvnim českym longrajdrovi (longrider) Daliborô Balutovi smê psalê v pulce prosênca. To smê se za nim vêdalê do jeho srubô na krajô Tróbelêc na Uničovskô. Pod názvem Mít tak v nohách tisíc mil se teda článek s nim aktuálně objevôje aji na stránkách MYčka.

A znovô rozhodně nésmê v připadě autoru ve špatné společnosti. Do unorovyho vêdáni přêspěl aji známé bloger, spisovatel a cestovatel Ladik Větvičku, pochopitelně takê nesmi chêbět neco od šéfredaktora a bévalyho vicekancléřa prezidenta Klausa Petra Hájkovyho, o hořkosladkéch 60. letech piše novinář a publicista Petr Žantovské.

Znovô je tam hromada dobryho čteni, kery dokládá, že naša republika néni jenom Praha. Rozhodně je si celé měsic po chvilkách do dalšiho čisla MY co počist.

MY02_titl

Facebook0
  • balut výstřižek1

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy