placená inzerce
Déte nám vědět...

Nové alternativni drôh palêva. PÁN JEZDIL NA ŠLIHOVICÔ!

placená inzerce
slivovice

Únor 13, 2019 7:45 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Pravda, na cenovéch totemech ô benzinek asi eště nic takovyho nemaji, jako že bê tam šla tankovat šlihovica. A s ohledem na tržni cenô tehoto produktô bê to nebêlo ani ježděni nélevňéši. Ale gdo bê ôž na to měl, bêla bê to frajeřêna!

V ponděli kolem osmé ráno  přêšla na centrálô 158 hláška, že na krôháčô v Prostijově na Dolni stoji odstaveny maly střibrny fáro. Bêlo potřeba teda jit do akce a věc prověřêt, protože na nejaky takovy zavazeni krôháče fakt nésó stavěny.

Na mistě hlidka zjistila, že tam néni odstavené jenom povoz, ale aji koči v něm. Auto mělo proraženó pravó předni gumô a šofér bêl na šrot. Že stroj kôčiroval vubec nezapiral. Gdêž mô dalê déchnót, ôkazázalo to nédřiv 2,66 promila, pak 2,32 a ve finále 2,62 promila.

Jedenapadesátileté šofér se nijak nebránil a zároveň předložêl aji nápojové listek. Ten ale zas tak pestré nebêl.  Večir pré vêglgal pulčika šlihovice. Ráno před jizdó si dal dalši dvě štamprle a po proraženi kola o vêvéšené rantl na krôháčô to eště dorazêl ôž nespecifikovanym množstvim šlihovice z pullitrô, keré měl s sebó autě. Asi misto rezervê.

Dalši polêcejni ukonê aji následkê pro šoféra asi ôž nemosimê specifikovat. Z hlediska náročnosti provozô ale mužem jenom konstatovat, že spotřebô měl poměrně velkó.

Facebook0
  • slivovice

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy