placená inzerce
Déte nám vědět...

Névêšši čas se začit štelovat na pátečni Legendê. Gdo muže počitat s volňáskem od nás?

placená inzerce
legendy

Červen 15, 2022 18:29 / Furtovnik

Od nás – To dêcky ten rok tak ôteče… Do zámeckyho parkô v Konicê se zas ôž vracijó Legendê. Pařba pro věkově mirně nakročêly je narychtovaná ôž na tento pátek a mê vám eště dlôžimê vyherce volňásku.

Nemá smêsl se moc rozepisovat. Aji podlevá respondentu, keři na náš mail posilalê odpovědi na našô otázkô, je jasny, že o mimifesťáčkô Legendy se vrací ôž nic dalšiho nepotřebôjete vědět a jenom čekáte, ešlê ste náhodó nevêhrálê na pátečni večir volňáska.

Nebôdem to teda zdržovat. Sótěžni otázka bêla celkem jednodôchá. Tékala se moderátoru večera – Sovjeta a Mamuta. Nás zajimalo, ešlê vite, jak se aspoň jeden z nich doopravdickê menôje. Věčinó ste poslalê obě dvě ména a ve fšeckéch připadech správně. Do slosováni přêrozeně bêlê zařazeni aji ti, co ‚pomenovalê‘ jenom jednyho. Sovjet je pochopitelně Láďa ‚Sovjet‘ Rus a Mamut néni nigdo jiné, než organizátor Legend Tomáš Grepl.

A fčêlka konečně ti ščastlêvci: Zadara se na pátečni pařbô dostanó Markéta Konvičkova a Pavel Procházka. Vyherce bôdem eště kontaktovat s dalšima instrukcama. To je pro tento moment fšecko. Dófámê, že se tam aspon s nekeréma z vás ôvidimê.

legendy_konice_2022

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy