placená inzerce
Déte nám vědět...

Nestrkéte generálum šôšně, prachu maji dosť. Pani z Postřelmova ale neodolala a dvóm takovém vêsolêla pomalô třê štvrtě mega!

placená inzerce
penize_3

Listopad 10, 2020 12:36 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – A je to toť znovô! Láska na dálkô, prosba o pomoc a nakonec očê pro plač. Scénář, keré se opakôje furt dokola a sténak se nandó takovi, keři, respektive kery, na takovó habaďurô skočijó!

Gdêž se to stane jednó, tož bê se měl člověk ponaôčêt. Pětašedesátileté pani z Postřelmova to ale nestačêlo a zkôsêla to ê podrôhy. A řeknimê to rovnó, dopadlo to eště huř, než přê premiéře. Ale k věcê…

Loňské rok na jaře přes sociálni siť oslovil zmiňovanó pani udajné americké generál z mise v Afhánistánô. Požádal jô, ešlê bê si ô ni menuhl skovat 1,2 mega doláču v hotovosti. Pochopitelně za následnó provizô. Ta měla bêt pětina z té bakôle prachu. A tož co bê né, to se přece hodi. Dorôčeni baličkô s penězma mělo proběhnót po ôhrazeni fšeckéch možnéch poplatku. Za tê dokôpê během pár měsicu vêsolêla 300 tisicu, naštěsti ‚jenom‘ v kačkách.

Že z teho nakonec nic nebêlo, nebo pani možná dófala, že eště bôde, ji nevadilo. Letos ji v počitačô přêstála uplně sténaká nabidka. Akorát s tym rozdilem, že generál udajně vojákoval v Syrii a v tymto připadě jô to vêšlo na 400 tisic kaček. Fšecko podražôje!

Ešlê bôde pani utěchó, že v připadě dopadeni dostane generál 2 – 8 let natvrdo, je těžky řict. Možná bê spiš brala tê prachê zpátky. Ale to ji néspiš nigdo neslébi.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy