placená inzerce
Déte nám vědět...

Nepoteče voda, prdlo vedeni

placená inzerce
Amplion

Leden 28, 2017 9:38 / Furtovnik

(S audioverzó) Moji mili zlati, že je zêma, jak sviňa, to ste asi ôž poznalê. Akorát Miroňa z rozcesti sem ôž nejaké čas neviděl, ale to mám podezřeni, že se váli za pecó a Bětka mosi litat přêkládat do kabórku a spravovat mô dôchnô, abê mô netahlo na cemr. To ôž dobře známê.

Ale zpátky k temô, proč k vám promlóvám. Kvulêvá tem hrozném mrazum prdla na družstvě pod vodojemem voda. A bôde to přêrozeně potřeba nejak porychtovat. Proto zétra od rána do napoledňa nepoteče obecni voda, ať to mužó fachmani od firmê dat trochô dokupê. Zem je promrzlá, jak sviňa, tož nic moc se s tém vêméšlet nedá, ale aspoň provizórka do jara.

Naberte teda vodê do kyblu a do kastrólu, připadně omeťte na zehradách latrinê, ať nemosite splachovat. Robê ať si nachêstaji aji na vařeni a hlavně si natočte zavčasô aji do konvic na kafêsko, protože pak ste jináč fšeci nasrani a néni s vama řeč.

A tož to bê bêlo tak nejak fšecko, nejak se podlevá teho zařiďte. Hlavně za mnó nelitéte na óřad, že platite takovy hřišny prachê a kohótek ani nekapne. Máte pořádně poslóchat. Zdar!

Verze polopatická

Vážení spoluobčané,

upozorňujeme , že z důvodu prasklého potrubí na hlavním vodovodním řadu bude zítra od 8 do 12 hodin přerušena dodávka vody v celé obci. Proto doporučujeme se v potřebné míře předzásobit. Z důvodu, že jde o krátkodobé přerušení dodávky, nebude náhradní mobilní zdroj pitné vody zajišťován. Děkujeme zas pochopení!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy