placená inzerce
Déte nám vědět...

Néni se co divit, že Seat skončêl na střeše. Spiš je s podivem, že až fčêl!

placená inzerce
Seat2

Únor 24, 2017 6:30 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – Ôž to fakt asi pude k jarô. Sice eště vêhrany néni, ale to néhorši bêhmê mělê mět za sebó. O to vic mužemê jenom krótit hlavó nad připadem, keré popisôje polêcejni mlôvči Irena Parólkova.

Ve středô po poledňô došlo ke karambólô gdesê mezê obchvatem Zvole a Libivó na Mohelnickô. Negdê po pul drôhé toť fičel devatenástileté mládenec ze Seatem Kordóba, a tak si to mastil od Libivé k Zvolê. Po projeti pravotočêvé zátočênê pak na rovince to rozpálêl vic, než bêlo záhodno, dostal smêk a ôž to šlo ráz na ráz.

S autem mládenec vêletěl mimo sêlnic, v polô nekolêkrát přeletěl přes střechô a a nakonec se kolečkama navrch aji zastavil. Dêž začalê ale polêcajti fáro obhližet, bêlo to hneď jasny. Seat totiž né že bêl jenom na letnich gumách, ale aji tê měl sjety tak, že bê mô zebralê techničák aji v pulce červenca.

Přê karambólô se šofér zranil. Zvládl ale eště déchnót s negativnim vysledkem. Na autě je škoda odhadlá na 64 tisicu. Na tô hruzô to možná eště dopadlo dobře, ale jak na takovéch gumách jezdil přês tê névěči zêmê, to je záhadó. Takovó věc ale polêcajti nijak kladně neocenijó!

Fotkê z mista karambólô mámê od polêcajtu.

 

Facebook0
  • seat1
  • Seat2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy