placená inzerce
Déte nám vědět...

Nemuže bêt nic legendárňéšiho, než samotny legendê. Jak to bêlo v pátek večir v Konicê?

placená inzerce
DSC_0493

Červen 16, 2018 9:08 / Furtovnik

Z Konice – V pátek večir se sjelê do Konice legendê. A né jenom onê. Tôto přiležêtosť si nenechalo ôjit hafol ‚staréch mladéch’, keři možná v kótečkô slzô ôronilê, že ôž je to tak dávno, ale jináč pařêlê, jak gdêsê.

Pro každyho neco. Aji samotny konicky Legendê ôž dalê dokôpê dvě ê třê generace mozêkantu, keři prošlê kapelama, bez keréch bê se svyho časô ani lésteček na halôzê nepohl. Pro nekeho to bêlê Merkuři, pro dalši Junióři, přêšil aji Děda Mráz, pro tê o troškô mladši brnklê Demence, nemuhlê pochopitelně chêbět ani Marasdi. Spešl host Gabriela V. G. je sice horká sóčasnosť, ale fšeci členi kapelê v ruznéch udobich pro změnô prošlê dalši konickó legendó – Arestem. Nakonec to pak dorazêlê Quercusi. Ti sice ve své éře hrálê v jinym rajónô, ale rozhodně só sóputnikama zmiňovanéch kapel z Konicka.

Jak řikal moderátor Laďa ‚Sovjet‘ Rusu – ôkažmê to tem mladém.  Žádny tuc-tuc, ale pořádné bigboš, šlágrê, kery se ôž dneska běžně nehraji, ale pro generacô pamětniku só to furt srdcovkê, kery se jim spojijó s takovéma tema nezapomenôtelnéma zážêtkama z mládi… Každé si neco určitě našil, a tož rozhodně nemosêl lêtovat, že nezvostal doma prdět do křesla ô televize.

Nestihlê smê sice celé program legendárniho fesťákô, ale na nejaky fotkê se mužete mrknót TOŤ, k dispozicê je aji kósek videa.

Facebook0
  • DSC_0493

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy