placená inzerce
Déte nám vědět...

Němčêcky krasojezdkêně vêhrálê České pohár stylem start – cil!

placená inzerce
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Duben 27, 2018 10:08 / Furtovnik

Od nás, s fotkama Jurê Vosêčkovyho – Šestidilné seriál Českyho pohárô v krasojizdě skončêl o vikendô dvóma samostatnéma závodama. V sobotô kola točêlê v Petřvaldô, deň na to se závodilo pro změnô v Brně.

České pohár se proliná dêcky celó krasojezdeckó sezónó. A protože je to halové sport, de sálová cyglistika do svyho finále. To takê znamená, že po dvóch poslednich závodech přes vikend 21. a 21. dôbna je rozhodnôty aji o vitězech v seriálô České pohár.

Němčáci v krasojizdě nepochêbně patřijó mezê elitô. To dokazôjó aji konečny tabôlkê, z keréch je jasny, že prvenstvi miřêlo do Němčêc nad Hanó hneď ve štêřech kategórijách, v dalšich buď skončêlê na bedně nebo těsně pod ňó, což jenom potvrzôje vêřčeny.

Kompletni vysledkê si mužete pročist TOŤ, navic pod článkem só vêpsany vitězkê ve svéch kategórijich z TJ Stavebni stroje Němčêce nad Hanó. Za zminkô jistě stoji, že Kačka Vosêčkova a Alenka Florova dokázalê vêhrát fšeckéch šest závodu, takže pomêslné ‚zlaté glóbus‘ jim neoddiskutovatelně patři.

Fotkê z obóch poslednich závodu nám znovô poskêtl Jura Vosêčku. Na sobotni z Petřvaldô se mrknite TOŤ, nedělni finále na Kometě Brno je zachêceny TOŤ.

Kateřina Vosičková - začky B
Alena Florová - žačky A
Michaela Vosičková / Alena Florová – dvojice juniorky
Adéla Přibylová – elite ženy

 

Facebook0
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy