placená inzerce
Déte nám vědět...

Nekery karambólê só poměrně komplikovany, třeba jak ten v Kralêcách na Hané

placená inzerce
Havárie Kralice 5

Listopad 14, 2017 7:41 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Ono se to řekne – nejaky drcnóti. Takové karamból ale néni nic přijemnyho, ať to otočite na střechô, nebo jenom zařadite misto jedničkê zpátečkô. Ale tento připad je hodně prapodivné.

Stalo se to v pátek po drôhé odpoledňa v Kralêcách, tech na Hané. Aktérem bêla Fábka a zatim totožnosťó nejisté šofér. Furt je záhadó, jak se mô to povedlo a jaky k temô měl pohnôtkê. Ale ôdálo se, že auto vêjelo z parkovišťa přes rantl opačnym směrem, ale jak se zdá popředô.

Hneď, jak vêjel šofér na trávô, tož smékl dopravni značkô. To ho ale nezastavilo. Valêl dál, profičel žêvym plotem, a pak z asi desetimetrovyho srázô na fotbalovy hřiště. Naštěsti se zrovna nehrálo. Potom to vzal napřič přes celó Maracanô a z hřišťa vêjel drôhym koncem. Pro jistotô přêkládámê fšeckê fotkê, kery mámê z polêcejnich zdroju k dispozicê, abêste mělê představô o té TOUR.

Svym přejezdem zpusobil škodô odhadem 52 tisicu, ale vêpadá to, že bôde potřeba eště přêdat. Netrvalo dlóho a podařêlo se najit aji to auto. Stálo ve dvoře nedalekyho autoservisô . Ale o tem, gdo ho přê zběsêlé jizdě šoféroval, nemá pré nigdo ani tôcha. To só paradoxê…!

 

 

Facebook0
  • Havárie Kralice 1
  • Havárie Kralice 2
  • Havárie Kralice 3
  • Havárie Kralice 4
  • Havárie Kralice 5

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy