placená inzerce
Déte nám vědět...

Nejak se to šprajclo. Ale je fakt, že barák nestěhôjete denně!

placená inzerce
dům2

Leden 30, 2017 6:30 / Furtovnik

Od olomóckéch měšťáku – Pravda, říká se, že je lepši třêkrát vêhořet… Ale moc se nemlovi nigde o okolnostich stěhováni celyho barákô. Je ale fakt, že to zas néni potřeba zhánět škatôl od banánu a nôceně třidit pečlêvě nahamóněny pokladê…

V televizê smê ôž stěhováni baráku vidělê, ale to bêlo gdesê v Emerice, gde se dijó věcê, na kery tadê nésmê uplně nachêstani a kery bê nás třeba ani nenapadlo dělat, protože nám přêndó divny. Tento připad se stal ale v Olmikô, a ba věrô – jednodôchá situaca to rozhodně nebêla.

Zasekklé barák na ôlêcê Povelské evidovalê na základě hlášeni olomóčti měšťáci minôly ponděli dopoledne. Dêž tam vêrazêla hlidka, tož na mistě skôtečně bêl barák, keré majitelka minila přestěhovat do zahrádkářské kolónije. To se ale vlivem povětrnostni nesnáze nepovedlo a nemovitosť z objektinich přičin zvostala šprajclá na cestě. A že bê tam ôž muhla zvostat nafurt se nejak nehodilo. Přeci jenom to bêlo přimo přes cestô.

Od majitelkê realit se strážnici dozvědělê, že obvolává firmê, kery maji ve svym vozhovym parkô potřebnó technikô na dokončeni transferô z mista šprajcô na misto ôrčeni. To se nakonec povedlo a sama pak na měšťákê ohlásêla, že během uterka to bôde zase v olrajtô.

Na čem ale puvodně barák převáželê, to ve své zprávě mlôvči Petr Čunderle nepiše, dvókjolák bê na to ale pravděpodobně nestačêl. Vážnosť situace naznačôjó fotkê z mista, kery měšťáci poskêtlê.

 

Facebook0
  • dům1
  • dům2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy