placená inzerce
Déte nám vědět...

Negdê taková jedna vychovná pomuže vic, než deset dochtóru. Proč dostal mládenec po čôni?

placená inzerce
concert-336695_1280

Únor 28, 2017 7:46 / Furtovnik

Od olomóckéch měšťáku (aji s poslóchánim) – Dělat bugr muže bêt pro nekeho sranda, ale mosi takê čitat s tém, že akca přênáši reakcô. To ovšem nerozdéchal dorostenec, keryho si vzal na paškál vêhazovač v jednym olomóckym podnikô.

Šak to znáte, gdo ste bêlê něgdê na hudebni produkcê, a tam nejaké přêcmrndlé vul, nebo celá partička, maji strašnó srandô, dêž začnó tancovat pogo, naschvál narážet a hópat po ostatnich, a só dotčeni, dêž se na ně negdo škaredě podivá…

To je sice modelová situaca, ale neco podobnyho se pravděpodobně muhlo přêhodit aji v hudebnim klubô Ô reálkê v Olmikô. V nedělô kolem drôhé v nocê vêjiždělê měšťáci kvulê teplymô bonzô, že se tam koná fyzicky násêli. Na mistě oznamovatel požaloval, že bêl proplesknôté pracovnikem podnikô.

Teho si strážnici našlê, abê se ho takê poptalê, jak vidi situacô on. V žádnym připadě se nebránil temôto nařčeni, akorát ôvedl, že k temô měl objektivni přičinê. Dotyčné mládenec totiž ostatni furt ponókal, ždóchal do nich a vêvolával konfliktê. A tož dostal jednô po čôni, abê dal konečně pokuj. To potvrdilê aji dalši svědci v klubô.

Pro podezřeni z přestupkô proti občanskymô sóžêti to dostal do rôk správni orgán. Ale rozhodnót, gdo je podezřelé vic, nebôde jednodôchá věc.

Facebook0
  • concert-336695_1280

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy