placená inzerce
Déte nám vědět...

Nádraži v Náměšťô to furt nemá uplně jisty, ale nadšenci rôkê v kléně složeny nenechalê. Natočêlê o tym aji dokument!

placená inzerce
Náměšť3

Říjen 26, 2019 7:00 / Furtovnik

Od nás – Nad nádražim v Náměšťô na Hané visi pověstné Damokluv meč ôž delši čas. A jisty to nemá furt! Na hraně bêti a nebêti ho nechce nechat spolek Nádraži Náměšť. Podpořêt mužete jejich nápad v sobotô na náměšťskym zámkô.

Poprvni smê o lavirováni kolem nádraži v Náměšťô psalê v březnô 2017. To si mužete přêpomenót TOŤ. V červnô teho samyho rokô to ôž vêpadalo nalevačkô a bohužel smê TOŤ mosêlê informovat o verdiktô majitela, keré bêl neuprosné: barák je na odstřel, pude k zemi! Časem se ale ôkázalo, že to nebôde eště tak horky a náděj furt neômřela.

Spolek Nádraži Náměšť to nevzdává. Podle poslednich informaci od Správê železnični dopravni cestê (SŽDC) pré totiž proběhne rekonstrukca zastávkê pro bezbariérové přistup a pak bê bêla budova nádraži ôvolněná k prodejô formó veřejné sótěže. To bê muhlo bêt néskořéš negdê v rokô 2021. Tym pádem přêbêlo časô se na ten správné moment řádně narychtovat. Pokaváď si to zase negde nerozmêslijó.

Minôló sobotô bêl k této přiležêtosti natočené aji dokument, na krátkó ukázkô se mužete mrknót TOŤ. Ovšem cesta od natáčeni do kina v tymto připadě néni dlóhá, jak v halyvůdô. Tôto sobotô, teda 26. řijna 2019, bôde mět ôž aji premiérô na zámkô v Náměšťô na Hané. Ta bôde spojená s véstavó historickéch fotek a benefičnim konzertem. Tož ešlê to chcete takê podpořêt, máte možnosť, a eště si aji neco ôžêjete.

náměšť

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy