placená inzerce
Déte nám vědět...

Nabóral, zaparkoval a šil si po svéch. Nebêlo teho časô!

placená inzerce
DN Dobromilice 2

Červenec 13, 2017 7:28 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Negdê se prostě nedaři. A plati to aji za volantem. Nejak se nevedlo jedenadvacetiletymô šoférovi, keré v Dobromilêcách nevêbral zatáčkô a co čert nechtěl – stál tam Citroën.

Přêšlo k temô v utery po deváté dopoledňa. Šofér v Opelô Corsa to nejak neôrédoval a v levotočêvé zátočêně vêletěl mimo sêlnic. Tam nabral odstavenyho Citroëna. Co ôž se dalo dělat, bêlê v sobě.

Mládenec ale nedbal, nechal svuj nabórané bórák odtahnót za kvelb, nikemô nic neřekl a šil si po svéch. Neobešlo se to totiž bez následku, a tož spichal do prostijovskyho špitálô, abê mô s tym neco ôdělalê.

Jenomže to neprošlo jenom tak. Dêž to nenahlásêl on, nahlásêl to negdo jinši. Polêcajti to pak začalê šetřêt, dotyčnyho šoféra vêpátralê a ten nedělal žádnó drahunô. Ke fšeckymô se přêznal. Pré že majitela nabóranyho Citroëna zná. Chtěl za nim zajit, jak přênde z práce, abê se nejak rozômně domlovilê.

Škoda zpusobená karambólem je asi 30 tisicu. Ovšem nenahlášeni havárkê a opôštěni mista čênô ho muže přêjit na dalši 2 500 – 5 000 na pokôtě. Fotkô mámê z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • DN Dobromilice 2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy