placená inzerce
Déte nám vědět...

Na vikend se otevřó zahradê, jedna taková bôde aji ô Marciánu v Kostelcô na Hané

placená inzerce
DSC_0068

Červen 6, 2019 10:33 / Furtovnik

Od nás – Vikend otevřenéch zahrad néni jenom takové vémêsl. Má to puvod ve Velké Británii a ô nás se v této sóvislosti poprvni otevřelê zahradê v rokô 2010. V Zahradnickym centrô Marciánova se k Vikendô tevřenéch zahrad ponéprv přêpojilê v rokô 2017.

Od rokô 1998, gdê se premiérově otevřelê zahradê na britskéch ostrovech, je to ôž dosť hromada let. A je pěkny, že se neco takovyho dije aji ô nás. Během akce se totiž oteviraji aji tê prostorê né uplně běžně přistupny. Na prvnim ‚našem‘ ročnikô se otevřelê 3, před rokem ôž to bêlo 193. Rekord je zatim z rokô 2017, gdê se jich otevřelo 203. ‚Kolem našeho‘ se kromě Marciánovéch otevře zahrada třeba v zámeckym parkô v Čechách pod Kosiřem a bylênková zahrada Naděje v Brodkô ô Konice.

Jak to bêlo v rokô 2017 v Zahradnickym centrô Marciánova si mužete přêpomenót TOŤ. Ale letos je letos. Marciánova zahrada se na vikend hodi do gala, konkrétně do svadebniho, bôdó se koštovat vina ze Šlechitelkê ve Velkéch Pavlovicácha pochopitelně to bôde aji pěkná čômenda po vêsázenéch plochách. Otevřeny bôde cely dně, v sobotô k večerô je nachêstané aji doprovodné program. Tož se zastavte!

Sobota 8.6.2019 od 18 hod. do 20 hod. za osobní účasti: 
svatební studio L‘ amour: Radka Smičková
kadeřnice: Ivana Nevřelová
vizážistka: Romana Handlová
hudba: Elly Jay
květiny: Zahradnické centrum Marciánová
svatební agentura: Skvělá svatba
ochutnávka vín: Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice a Vinařský penzion André

TĚŠÍME SE NA VÁS

zahrady kostelec

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy