placená inzerce
Déte nám vědět...

Na vic, jak rok, se od 1. dôbna zkomplikôje vjezd do Prostijova od Kostelca na Hané. S trochó nervu to ale projet pude!

placená inzerce
částečná uzavírka

Březen 30, 2020 10:16 / Furtovnik

Z Prostijova – Gdo jezdi do Prostijova od Kostelca na Hané, tož si určitě fšiml, že se tam delši čas neco dije. O stavbě obchvatô města smê psalê ôž minôlé rok v srpnô TOŤ. Fčêlka ale začiná jit tak trochô z klôstyho do tenkyho!

Sice pude jenom o sedmdesátimetrové usek, ale aji to stači. Tak dlóhé kôs ôlêce Za Kosteleckó bôde omezené na provozô kvulêvá přeložce sêlnice. Obšancovany to bôde od křižovatkê s odbočkó na Smržêce po prvni odbočkô z hlavni po pravé straně od Kostelca, tam, jak je autobazar.

To nic ale neměni na tym, že se dotkne vjezdô do města, ať ôž pojedete, gde chcete. Vêpôkne to 1. dôbna (néni to april) a potrvá až do 30. června 2021. Ôzavirka bôde ale jenom částečná, projiždět se bôde kyvadlově na semafórê. S chvilkó zdrženi se ale čitat mosi!

Na cestě ze směrô od Kostelca je ale eště jedno dlóhobjéši omezeni. Od 16. března do 14. června só znovô zavřeny Stařechovice, takže se to objiždi po ôž za posledni leta ‚zaběhnôté‘ trasê přes Hlôchov. Zapomenót bê se takê nemělo na opravô sêlnice z Laškova na Olomóc, kerá zároveň znomožňôje do 23. srpna prujezd ‚spodem‘ z Laškova do Pěnčéna a dál na Kostelec a Prostijov. Tož to jenom abê teho nebêlo málo.

Facebook0
  • částečná uzavírka

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy